Ish-e dashura e Diddy vë gjoksin në pah, i tregon atij se çfarë po humb - Bota Sot
Ish-e dashura e Diddy vë gjoksin në pah, i tregon atij se çfarë po humb

Bota e Yjeve

Ish-e dashura e Diddy vë gjoksin në pah, i tregon atij se çfarë po humb

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 07:04
Cassie

Duket se Cassie dhe Diddy i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 11-vjeçare.

Megjithëse është lajmëruar pak më herët për ndarjen e çiftit, 32-vjeçarja nuk po humb kohë për t’i treguar 48-vjeçarit se çfarë ka lënë t’i ikë nga duart.

Cassie ka bërë një sërë fotografish ku shfaqë trupin e saj në super-formë, ndërsa këto fotografi provokuese ajo i ka postuar në profilin e saj në Instagram.

E veshur me disa rroba banjoje që i ekspozojnë për mrekulli gjoksin, brunia ka marrë vëmendjen edhe më të madhe, tani që po flitet shumë për të dhe ndarjen.

Gjthashtu, thuhet se Diddy nuk ka vonuar, pasi menjëherë ka filluar të shihet me një 26-vjeçare

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...