Shoqja e Kim i heq të gjitha në plazh - Bota Sot
Shoqja e Kim i heq të gjitha në plazh

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Shoqja e Kim i heq të gjitha në plazh

Nga: Bota sot Më: 19 tetor 2018 Në ora: 12:46
Nikki Lund

Nikki Lund i kaloi të gjithë kufijtë në Malibu të enjten.

35 vjeçarja u paraqit bombastike në plazh, duke treguar asetet trupore, përcjell Bota sot.

Shoqja e fëmijërisë së Kim Kardashian dukej sensacionale, derisa tregoi gjoksin pa sytjena, thithkat dhe madje edhe “zogun”.

Ajo dukej se po e shijonte pushimin mjaft./BS/

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test