Provokon Amber Rose, tregon më shumë se që duhet - Bota Sot
Provokon Amber Rose, tregon më shumë se që duhet

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Provokon Amber Rose, tregon më shumë se që duhet

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 07:59
Amber Rose

Modelja e njohur Amber Rose nuk e ka problem ti shfaq asetet e saj.

Ajo në çdo postim të bërë nuk lë vend për imagjinatë dhe edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe.

Amber në një pozë provokuese dhe veshje atraktive ishte gati të zbulonte më shumë se që duhet.

Ajo pranë një makine luksoze padyshim dukej seksi dhe nuk kaloj pa vëmendje.

Amber Rose e njohur për linjat e saj ‘bombastike’ është nënë e një djali të cilin e ka nga lidhja me reperin Wiz Khalifa.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test