Bella pa sytjena me fustan transparent, tregon thithkat - Bota Sot
Bella pa sytjena me fustan transparent, tregon thithkat

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Bella pa sytjena me fustan transparent, tregon thithkat

Nga: Bota sot Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 16:46
Bella Hadid

Ajo shkëlqeu në pistën e modës në Victoria's Secret Fashion Show, të enjten mbrëma.

Dhe Bella Hadid vazhdoi të shkëlqejë edhe pas shout, në ndejën e organizuar në Pier 94, ku u paraqit në tapetin pink, përcjell Bota sot.

Bella mori gjithë vëmendjen kur u shfaq në një fustan të brozntë transparent, që tregonte shumë nga trupi i saj, me vetëm të brendshme dhe pa sytjena.

Bella ekspozoi krejtësisht thithkat, këmbët e të pasmet, e po ashtu pozoi dhe përkrah nënës së saj, e me të u pa edhe i dashuri i saj The Weeknd./BS/

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test