Nuk ndalet Nicki Minaj, “gjuan’ live aktorin e njohur - Bota Sot
Nuk ndalet Nicki Minaj, “gjuan’ live aktorin e njohur

Bota e Yjeve

Nuk ndalet Nicki Minaj, “gjuan’ live aktorin e njohur

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 15:45
Nicki Minaj i kishte sytë tek çmimi por edhe tek Michael B. Jordan.

Gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve E! People’s Choice Aqards 2018, Nicki Minaj i kishte sytë tek çmimi por edhe tek Michael B. Jordan.

Ndërsa u shafq në skenë për të pranuar çmimin si ‘artistja femër e vitit 2018’, reperja nuk u vu fare në siklet ndërsa shpalosi planet e mbrëmjes para publikut.

Duke falenderuar menaxherin e saj dhe fansat që e votuan, Minaj përfundoi fjalimin duke thumbuar aktorin: “Falënderim i veçantë për Donatella Versace që e bëri këtë kostum për mua dhe një falënderim për Michael B.Jordan sepse ai do të ma zhvesh atë sonte.”

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...