Oriola poston foton provokuese: Kam një të dashur që quhet… e së shpejti do të bëhemi me fëmijë - Bota Sot
Oriola poston foton provokuese: Kam një të dashur që quhet… e së shpejti do të bëhemi me fëmijë

Bota e Yjeve

Oriola poston foton provokuese: Kam një të dashur që quhet… e së shpejti do të bëhemi me fëmijë

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 20:01
Oriola Marashi

Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër vajzat më seksi shqiptare dhe shpesh herë provokon rrjetin me postimet e saj.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe me postimin e fundit në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”.

Oriola ka publikuar një fotografi ku shfaqet mjaft seksi dhe provokuese. Bashkëngjitur me foton modelja bukuroshe shkruan: “Kam një të dashur që quhet muzikë dhe së shpejti do bëhemi me fëmijë”.

Ndërkohë në pak minuta, fotoja ka marrë me mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...