Khloe Kardashian tregon figurën trupore, shtatë muaj pasi u bë nënë - Bota Sot
Khloe Kardashian tregon figurën trupore, shtatë muaj pasi u bë nënë

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian tregon figurën trupore, shtatë muaj pasi u bë nënë

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 07:56
Khloe Kardashian

Edhe pse jemi në muajt e ftohtë të vitit, Khloe Kardashian ka vendosur të pozojë me bikini dhe të vë në plan të parë trupin e saj.

Fotografitë e 34-vjeçares të publikuara në Instagram tregojnë figurën e saj, shtatë muaj pasi solli në jetë vajzën e saj nga lidhje me Tristan Thompson.

“Truri juaj është muskul, filloni ta trajnoni që të shihnin anën më pozitive të gjithçkaje. Mendimi pozitiv – ndenja pozitive”, ka shkruar bukuroshja në përshkrim.

Në njërën prej fotografive, Khloe shfaqet e shtrirë duke vënë në pah barkun e rrafshët, ndërsa në imazhet tjera tregon trupin në tërësi.

Fotografitë kanë marrë mbi 1.4 milion pëlqime në Instagram, ndërsa fansat janë shfaqur të mahnitur me dukjen e saj.

Pjesëtarja e njohur e klanit Kardashian/Jenner ka arritur që përmes stërvitjeve të vazhdueshme dhe një diete strikte t’i kthehet peshës së përsosur trupore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...