E ‘mbytën’ me komente negative për performancën seksi, zemërohet këngëtarja - Bota Sot
E ‘mbytën’ me komente negative për performancën seksi, zemërohet këngëtarja

Bota e Yjeve

E ‘mbytën’ me komente negative për performancën seksi, zemërohet këngëtarja

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 19:24
Cheryl

Këngëtarja Cheryl mori shumë komente negative rreth performancës së saj seksi në skenën e X Factor. Është raportuar se ajo e ka parë disa herë që të zbulojë të vërtetën rreth problemeve me vokalin dhe kërcimin.

Sipas The Sun, për 35-vjeçaren mbetet ende mister arsyeja përse njerëzit nuk e pëlqyen.

Një burim pranë saj tha: “Cheryl është e dëshpëruar rreth komenteve negative për performancën. Ajo gjithmonë thoshte se ‘të këqinjtë’ vinin me famën dhe priste pak negativitet, por jo këtë lloj reagimi. Cheryl hyri në rrjete sociale për të komunikuar me fansat dhe u trondit kur pa komentet. Fillimisht u zemërua dhe ka parë performancën mbi 10 herë, por nuk e kupton gabimin.”

Image

Ndërsa Cheryl nuk ka folur ende publikisht rreth kësaj situate që ka shkaktuar në rrjete sociale. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...