Bebe Rexha dhuron performancë të ‘zjarrtë’ në New York - Bota Sot
Bebe Rexha dhuron performancë të ‘zjarrtë’ në New York

Bota e Yjeve

Bebe Rexha dhuron performancë të ‘zjarrtë’ në New York

Më: 8 dhjetor 2018 Në ora: 19:08
Bebe Rexha

Ajo është njëra prej këngëtareve më të kërkuara të momentit në botë e cila edhe morri nominimin e parë në ndarjen e çmimeve Grammy.

Bëhet fjalë për Bebe Rexha e cila këtë herë ‘pushtoj’ skenën e iHeartRadio Jingle Ball në New York, .

Këngëtarja e hiti ‘Meant To Be’, dhuroj një spektakël  të vërtet  e veshur një kostum të kuq dhe çizme të gjata.

Ndërsa edhe veshja e saj gjatë parakalimit në tapetin e kuq nuk kalojë pa vëmendje.

Ndryshe, Bebe po feston nominimin e saj të parë në Grammys si ‘Artistja më e mirë e re’

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test