E premte, 07 maj 2021
  • Është koha të fantazoni, këto modele çantash janë një ‘must’ këtë pranverë-verë

    Kur bëheni gati për të shijuar ditët me diell, teksa vishni fustanin me motive lulesh dhe vendosi bizhuteritë e preferuara, mos harroni prekjen finale: Çantën.

    Me forma dhe tekstura nga më të ndryshmet, por dhe ngjyra të cilat do t’ju përshtaten shumë në ditët kur temperaturat do të jenë në stratosferë, të apasionuarit e modës kanë sjellë modelet më ‘in’ që duhet të keni parasysh.

    Mbani shënim dhe sytë katër, një prej këtyre modeleve nuk duhet të mungojë kurrsesi në garderobën tuaj sipas ‘HarperBazaar’.

1 / 8