Klubi i paraqet rinovimin Mazrekajt

Futboll

Klubi i paraqet rinovimin Mazrekajt

Më: 3 shkurt 2021 Në ora: 11:40
Klubi i paraqet rinovimin Mazrekajt

Klubi i Laçit nuk mund të gabojë për një futbollist si Mentor Mazrekaj.

Kurbinasit i kanë paraqitur menjëherë kontratën e re futbollistit që po shkëlqen në këto javë të Superiores.

Mazrekaj do të jetë për dy vite të tjera pjesë e Laçit, ndërsa duhet theksuar se po përjeton një rini të dytë me trajnerin Duro.

Shpeshherë ky futbollist ka bërë diferencën duke zgjidhur ndeshjet i vetëm dhe për këtë kurbinasit nuk mund ta linin që të tundohej nga ofertat e tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat