Inter punon për të ardhmen, 3 lojtarë me kosto zero në verë

Futboll

Inter punon për të ardhmen, 3 lojtarë me kosto zero në verë

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 06:56
Marotta

Inter ka nisur punën për përforcimin e ekipit për sezonin e ardhshëm

Sipas Tuttosport, zikaltrit po mendojnë për merkaton e verës.

Dhe për shkak të çështjes Suning, po përqëndrohen te lojtarët me kosto zero.

Në shenjestrën e Marotta-s kanë përfunduar Rui Silva, portieri i Granada-s, Maksimovic, mbrojtës i napoli-t, dhe Wijnaldum, mesfushori i Liverpool-it.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat