Gjilani tregon se ku do të ndeshet me Arbërinë

Futboll

Gjilani tregon se ku do të ndeshet me Arbërinë

Nga: K.G. Më: 3 mars 2021 Në ora: 15:10
Gjilani tregon se ku do të ndeshet me Arbërinë

Gjilani po përgatitet për sfidën me Arbërinë nga Dobraja e Madhe dhe synon fitore, që të kthejë qetësinë në taborin e tyre.

“Të shtunën skuadra jonë luan kundër Arbërisë”

Fundjava e cila po vije, na sjell duelet e xhiros së 23-të në Superligë.

Në kuadër të kësaj jave, skuadra jonë luan si vendas përball skuadrës nga Dobraja e Lipijanit, KF Arbëria.

Ndeshja mes Gjilanit dhe Arbërisë, do të zhvillohet në stadiumin ndihmës sintetik në Gjilan dhe nis në ora 13:00”, njofton Gjilani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat