Lojtari debuton, por prezantohet të nesërmen!

Futboll

Lojtari debuton, por prezantohet të nesërmen!

Më: 12 mars 2021 Në ora: 15:30
Lojtari debuton, por prezantohet të nesërmen!

Arbër Shkodra është përforcimi i radhës për skuadrën e Liqenit.

Lajmi është bërë i ditur nga klubi i Drenasit, edhe pse me vonesë pasi mbrëmë në gjysmëfinalen e dytë ndaj Mabetex Prishtinës, ka qenë njëri nga meritorët për kualifikimin në finale

Postimi i plotë:

Njoftim me vonesë por i rëndësisë së madhe.

Lojtari i njohur Arbër Shkodra tashmë edhe zyrtarisht lojtar i skuadrës sonë për pjesën e mbetur të sezonit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat