Mbeti shtatzënë me futbollistin, por ai u martua me dikë tjetër 

Futboll

Mbeti shtatzënë me futbollistin, por ai u martua me dikë tjetër 

Nga: K.G. Më: 4 prill 2021 Në ora: 18:36
Mbeti shtatzënë me futbollistin, por ai u martua me dikë tjetër 

Jacqueline Sousa vendosi të flasë për gjithçka, por emri i tij nuk është publikuar ende.

Jacqueline dyshohet se mbeti shtatzënë me një futbollist pa emër të Premier League dhe tani ka vajzën e tij nëntë muajshe, ndërsa ai është i martuar me një grua tjetër.

“Vëllai i tij madje më dërgoi sms për të thënë se ai (lojtari) ishte shumë i shqetësuar gjatë dasmës sepse po mendonte për mua”, tregon ajo.

"Ai vazhdonte të më shkruaj, madje edhe gjatë dasmës së tij. Unë u ndava me të natën që ai u martua sepse ishte e tepër për mua" tha Jacqueline dhe vazhdoi: "Ai u betua me mua për dashuri të përjetshme, ai shkroi se do të më donte për gjithë jetën e tij.

Ai më tha se do të kisha apartamentin tim dhe se nuk do më lije kurrë”, tha mes të tjera.

Edhe pse u martua me një tjetër, futbollisti dëshironte vazhdimisht të ishte me Jacquelinen.

"Ai papritmas pushoi së më telefonuari, sikur të mos kisha ekzistuar kurrë dhe sikur as të mos njiheshim. Ai nuk më thirri për të më pyetur se si isha dhe si ishte fëmija, nëse isha vetëm, me familjen time , po të kisha dikë ...

Mendova se isha në një përrallë, por gjithçka u kthye në një makth. Depresioni më goditi aq shumë saqë humba punën.

Zemra ime ishte thyer. Unë e doja personin që më shkatërroi më shumë. Ai madje nuk më dha ndonjë ndihmë financiare deri vonë kur më dha një shumë të caktuar në mënyrë që unë të heshtja për gjithçka dhe që të mos i prishja karrierën në asnjë mënyrë ", tha Jacqueline.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat