Hakaj: Ju tregoj 2 pretendentët për titullin kampion

Futboll

Hakaj: Ju tregoj 2 pretendentët për titullin kampion

Më: 17 prill 2021 Në ora: 19:03
Hakaj: Ju tregoj 2 pretendentët për titullin kampion

Esin Hakaj është shfaqur shumë i lumtur për golin e parë me fanellën e Partizanit, teksa pas ndeshjes u shpreh se më e rëndësishme se gjithçka është fitorja e ekipit. Gjithashtu për “Gol pas Goli”, Hakaj tha se dy pretendentët kryesorë sipas tij për titullin janë Teuta dhe Vllaznia, së bashku me Partizanin.

“Më në fund e gjeta një gol, pasi nuk kisha shënuar shpesh.

Por me e rëndësishme që është fitorja e ekipit. Kemi pasur ndeshje ku nuk kemi fituam, por kemi bërë shumë më dhe fati nuk na ka ndihmuar. Jemi në rrugën e duhur dhe shpresoj të vazhdojmë kështu.

Kam shënuar dy gola me Teutën, ky është goli i parë me Partizanin.

Për Çinarin ishte një keqkuptim. Nuk e di për çfarë nisi ajo. Sot e nisëm keq, në ndeshjet e tjera e kemi nisur mirë dhe nuk e di pse e nisëm ashtu sot. Mendoj se Teuta me Vllaznia së bashku me ne janë pretendentët kryesorë për titullin kampion”, tha Hakaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat