Ja si e komenton Angellovski dënimin e serbit, që e shau me nënë shqiptarin 

Futboll

Ja si e komenton Angellovski dënimin e serbit, që e shau me nënë shqiptarin 

Nga: K.Goca Më: 16 qershor 2021 Në ora: 17:18
Ja si e komenton Angellovski dënimin e serbit, që e shau me nënë shqiptarin 

UEFA e ka dënuar minimalisht (me një ndeshje) futbollistin e Kombëtares së Austrisë, Marko Arnautoviq. 

Selektori i Maqedonisë së Veriut, Igor Angellovski, shkurt është përgjigjur në pyetjen se si e komenton dënimin me një ndeshje të futbollistit me prejardhje serbe, që e shau me nënë shqiptarin Ezgjan Alioski.

"Unë nuk do ta komentoja pezullimin e Arnautoviqit, ajo çështje u përcolle nga UEFA dhe përfundoi me një pezullim.

Ne i kemi marrë gjërat pozitive nga ndeshja me Austrinë dhe kjo do të duhet të zbatohet në duelin e nesërm", përgjigjet Angellovski.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat