Bielsa çmendet për Javi Galan

Futboll

Bielsa çmendet për Javi Galan

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 17:40
Bielsa çmendet për Javi Galan

Marcelo Bielsa çmendet për Javi Galan.

Sipas Mundo Deportivo-s, trajneri argjentinas i ka kërkuar Leeds të blejë mbrojtësine  majtë të Huesca-s.

26-vjeçari pëlqehet edhe nga Atletico Madrid dhe Sevilla.

Të shohim kush do ta fitojë garën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat