Tifozët e Vushtrrisë sulmuan trajnerin Visoka me gur

Futboll

Tifozët e Vushtrrisë sulmuan trajnerin Visoka me gur

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 17:07
Tifozët e Vushtrrisë sulmuan trajnerin Visoka me gur

Liga e Parë e Kosovës ka parë disa pamje të tmerrshme pas përfundimit të ndeshjes FC Vushtrria dhe FC Arbëria.

Tifozët e FC Vushtrria e sulmojn trenerin Megzon Visoka me gur dhe metale nga tribunat, ndërsa pati edhe sulmim nga brenda nga FC Vushtrria.

Takimi ishte ndërprerë për më shumë se 15 minuta dhe më pas rinisi përsëri.

Komisioni Disiplinor pritet të reagojë në mënyrë të “rreptë” ndaj skuadrës së Vushtrrisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat