Të takohemi diku ku nuk na njeh njeri! Dalin mesazhet e shkëmbyera mes lojtarit dhe aktores

Futboll

Të takohemi diku ku nuk na njeh njeri! Dalin mesazhet e shkëmbyera mes lojtarit dhe aktores

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 19:12
Të takohemi diku ku nuk na njeh njeri! Dalin mesazhet e shkëmbyera mes lojtarit dhe aktores

Mauro Icardi dhe Wanda Icardi(Nara) janë në qendër të vëmendjes së mediave pas lajmeve se çifti janë ndarë për shkak të tradhëtisë.

China Suarez, aktorja argjentinase është vajza e cila Wanda Nara dyshon se Mauro Icardi e ka tradhëtuar.

Gjatë një emisioni televiziv, gazetari Alngel de Brito dha deklarata të forta për çiftin Icardi dhe argjentinasen Suarez duke u shprehur se gjithçka e thënë deri më tani është e vërtetë.

Image

Sikur të mos mjaftonte kjo, ai publikoi edhe një prej bisedave private që China shkëmbeu me Icardin fshehurazi nga Wanda. Aktorja i kishte kërkuar futbollistit që të takoheshin diku ku askush nuk i njihte.

Por Wanda nuk zbuloi mesazhe vetëm në Instagram, por edhe nga Telegram dhe telefonata. Ndërkohë gazetari tha se ka biseda midis Wanda dhe Benjamín Vicuña (ish-partneri i aktores).

Ndërkohë ata treguan se Icardi donte të hiqte dorë nga China Suarez por ajo ishte shumë këmbëngulëse dhe i shkruante vazhdimisht.

"Doja të takoja në një disko, në një pjesë të botës ku nuk na njeh askus".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat