Kontaktet nuk janë ndërprerë kurrë

Futboll

Kontaktet nuk janë ndërprerë kurrë

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 11:55
Kontaktet nuk janë ndërprerë kurrë

Sipas raportimeve, kontaktet nuk janë ndërprerë asnjëherë mes drejtuesve të Napolit dhe klubit grek, Olympiakos për rikthimin e Manolas, raporton Corriere dello Sport.

Ky medium thekson se në janar mund të bëhet transferimi i Kostas Manolas te Olympiakos”, pas tentativës së pasuksesshme të bërë në verë.

Kontaktet nuk janë ndërprerë kurrë.

Klubi grek duhet të përmbushë kërkesat financiare të (presidentit) De Laurentiis”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat