Inter ka tre ndeshje pa shënuar

Futboll

Inter ka tre ndeshje pa shënuar

Më: 26 shkurt 2022 Në ora: 11:37
Inter ka tre ndeshje pa shënuar

Goli i Edin Dzeko ndaj Napolit ishte goli i fundit i realizuar nga zikaltërit.

Ishte data 12 shkurt dhe pas asaj ndeshjeje, Inter luajti tre ndeshje radhazi pa shënuar, 2 në kampionat dhe 1 në Champions League ndaj Liverpool.

Në Seria A, sulmi i zikaltërve është ende më i miri edhe pse ka tre ndeshje pa gjetur rrjetën.

Në 26 ndeshje Inter ka shënuar 55 gola, pas tyre vjen Milani dhe Lazio me nga 53 gola.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat