Minamino rikthen Liverpoolin në lojë kundër Southampton

Futboll

Minamino rikthen Liverpoolin në lojë kundër Southampton

Më: 17 maj 2022 Në ora: 21:25
Liverpool

Tanimë është është baraspeshuar gjithçka në stadiumin “St. Mary”, ku mysafirët kanë gjetur golin e barazimit.

Gjiganti anglez Liverpool ka arritur ta gjejë golin e barazimit në ndeshjen kundër Southamptonit, përmes sulmuesit të krahut Takumi Minamino.

Minamino shënon golin e parë për Liverpoolin në ndeshje, ku në minutën e 27’ barazon shifrat në 1:1.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat