Mbrojtësin e Kombëtares shqiptare e përzgjedhin në formacionin e sezonit!

Futboll

Mbrojtësin e Kombëtares shqiptare e përzgjedhin në formacionin e sezonit!

Më: 18 maj 2022 Në ora: 23:31
Mbrojtësin e Kombëtares shqiptare e përzgjedhin në formacionin e sezonit!

Kampionati hungarez ka ulur siparin në fundjavë dhe të gjitha verdiktet janë dhënë.

Sakaq në media kanë filluar të përpilojnë listën me më të mirët e sezonit të sapo përfunduar.

“M4Sport.hu“ ka publikuar ditën e sotme formacionin më të mirë për edisionin 2021/2022.

Lojtarët janë përzgjedhur nga stafi editorial i medias hungareze, ku ka vend edhe për Herdi Prengën.

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ka qenë një siguri e shtuar për prapavijën e Kisvardës, duke siguruar kështu një vend mes 11 më të mirëve të Hungarisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat