Fitorja e 14-të në Champions do të jetë hakmarrja më e madhe...

Futboll

Fitorja e 14-të në Champions do të jetë hakmarrja më e madhe...

Më: 20 maj 2022 Në ora: 17:57
Fitorja e 14-të në Champions do të jetë hakmarrja më e madhe...

Kylian Mbappe duket se po merr shumë kohë për të vendosur nëse dëshiron të largohet nga PSG dhe t’i bashkohet Madridit.

Sipas Fabrizio Romano, Mbappe kërkoi më shumë kohë për të menduar, pavarësisht se në fakt ishte dakord me Madridin.

Rap Rhymes: Cristiano Ronaldo nuk u mendua dy herë përpara se të bashkohej me Madridin. Dhe Mbappe duhet të mendojë 100 herë përpara se të marrë një vendim. Madridi nuk do të gjejë kurrë një lojtar tjetër si Cristiano Ronaldo”.

Mark Goldbridge: Mbappe nuk është serioz për të qenë i madh. Ronaldo kaloi nga Lisbona te United dhe më pas në Madrid për të siguruar madhështinë. Mbappe fshihet në ligën franceze duke luajtur futboll të lehtë për para”.

Camavinga Zone: “Nëse Mbappe qëndron në PSG, fitorja jonë e 14-të e Ligës së Kampionëve në Paris do të jetë hakmarrja më e madhe pasi tifozët tanë shkojnë për të festuar para shtëpisë së Mbappe”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat