Ekipi nga Hajvalia është kurorëzuar me titullin e kampionit

Futboll

Ekipi nga Hajvalia është kurorëzuar me titullin e kampionit

Më: 22 maj 2022 Në ora: 21:51
Ekipi nga Hajvalia është kurorëzuar me titullin e kampionit

EP-Com kurorëzohet me titullin e kampionit! 

Skuadra EP-Com nga Hajvalia është kurorëzuar me titullin e kampionit në Ligën e Parë të femrave.

Në ndeshjen e fundit të edicionit kjo skuadër ka shënuar fitore bindëse ndaj Lirisë së Prizrenit me rezultat 5:0

Në fund trofeun e kampionit kapitenes së ekipit ia ndau Vjollca Krasniqi, kryetare e Komisionit për futbollin e femrave dhe njëherësh anëtare e KE të FFK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat