Kosovë - Irlanda e Veriut, kuotat nga kompania e basteve

Futboll

Kosovë - Irlanda e Veriut, kuotat nga kompania e basteve

Më: 9 qershor 2022 Në ora: 11:46
Kosovë - Irlanda e Veriut, kuotat nga kompania e basteve

Kombëtarja e Kosovës në futboll sonte në ‘Fadil Vokrri’ pret Irlandën Veriore, sfidë kjo në kuadër të xhiros së tretë në Ligën e Kombeve.

“Dardanët” pas humbjes synon fitore kundër Irlandës Veriore, në një sfidë që pritet të jetë interesante.

Futbollistët e udhëhequr nga trajneri francez, Alain Giresse po konsiderohen favorit përballë atyre të Irlandës së Veriut.

Kompania e madhe e basteve sportive “bet365.com” ka publikuar kuotat për këtë përballje.

Fitorja e Kosovës është llogaritur me kuotën 2.15, barazimi 3.10, kurse për triumfin e irlandezoveriorëve kuota është 3.60.

Ndeshja Kosova-Irlanda Veriore nis në orën 20:45.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat