Kampionët e Shqipërisë synojnë të përgatten sa më mirë

Futboll

Kampionët e Shqipërisë synojnë të përgatten sa më mirë

Më: 12 qershor 2022 Në ora: 17:34
Kampionët e Shqipërisë synojnë të përgatten sa më mirë

Tirana bëhet gati për fazën përgatitore në Turqi, shihni pamjet nga kampi bardheblu!

Tirana duket se po bëhet gati për fazën përgatitore që bardheblutë do të zhvillojë në Turqi.

Kampionët e Shqipërisë synojnë të përgatten sa më mirë.

Kryeqytetasit janë gati të nisin kështu rrugëtimin për përgatitjen maksimale të grupit në prag të ndeshjeve të Europës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat