Fillon ndeshja mes Klaskvik e Ballkanit, këtu mund ta ndiqni

Futboll

Fillon ndeshja mes Klaskvik e Ballkanit, këtu mund ta ndiqni

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 20:03
Foto ilustrim

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë e takimit mes skuadrës së Klaskvik dhe kampionit të Superligës së Kosovës, Ballkanit, e vlefshme kjo për ndeshjen e kthimit në kuadër të kualifikimeve drejt Ligës së Konferencës.

Ballkani do të synojë ta mbrojë epërsinë që ka nga ndeshja e kaluar, ku triumfoi si vendas në stadiumin “Fadil Vokrri” me rezultat të ngushtë 3:2.

Në rast se suharekasit vazhdojnë tutje, në fazën e “play-offit” do të përballen me skuadrën tjetër shqiptare, Shkupi.

Linkun për ta shikuar ndeshjen e gjeni më poshtë.

https://live.shoot-yalla.tv/yalla-shoot/

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat