Tajneri i PSG-së e pranon: Meriton më shumë minuta!

Futboll

Tajneri i PSG-së e pranon: Meriton më shumë minuta!

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 11:48
Leandro Paredes

Leandro Paredes pret vetëm Juven, ndërkohë që nga PSG-ja ka ardhur leja për t’u transferuar në Torino, siç konfirmojnë edhe fjalët e trajnerit Kristof Galtier:

“Situata e Paredesit nuk është si ajo e Ikardit.

Mauro është jashtë projekti, Leandro ka shumë oferta dhe e vërteta është që meriton më tepër minuta se çfarë mund t’i jap unë këtu te PSG-ja.

Gjithsesi, lojtarin e kam parë të lehtë dhe të presim të shohim se çfarë do të ndodhë”. Shkurt, Juvja mund të firmosë kur të dojë, por pret vetëm paratë nga shitja e Rabiosë te Junajtidi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat