Manchester United dhe Galatasaray kërkojnë Icardin

Futboll

Manchester United dhe Galatasaray kërkojnë Icardin

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 17:21
Icardi

Mauro Icardi nuk është më pjesë e planeve të PSG-së dhe trajneri Galtier e ka bërë të qartë faktin se argjentinasi duhet të kërkojë një klub të ri ose përndryshe do të luajë me ekipin e dytë të francezve.

Sipas “Tyc Sports”, sulmuesi argjentinas ka tërhequr vëmendjen e Manchester United dhe Galatasaray, të cilët të dy janë të interesuar për një huazim me të drejtë blerjeje.

Gjithashtu edhe Monza në Serie A ka kohë që është në kontakte me Icardin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat