Ylli i ‘Dardanëve’ rigjen golin edhe në Francë

Futboll

Ylli i ‘Dardanëve’ rigjen golin edhe në Francë

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 18:58
Ylli i ‘Dardanëve’ rigjen golin edhe në Francë

Elbasan Rashani ka rigjetur rrugën e golit në Ligue1.

Ylli i ‘Dardanëve’ ka shënuar gol në fitoren e skuadrës së tij Clermont në udhëtim tek Ajaccio (1-3).

Rashani ka shënuar golin e dytë në fitoren e Clermont në minutën e 89.

Reprezentuesi i Kosovës tashmë është një lojtar kyç tek skuadra franceze, duke shfaqur performancë të mirë këtë sezon të garave.  

Rashani rrugën e golit e gjeti edhe në fitoren e Kosovës kundër Qipros (5-1).

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat