Inter dhe Milan synojnë transferimin e Pavardit

Futboll

Inter dhe Milan synojnë transferimin e Pavardit

Më: 30 maj 2023 Në ora: 18:25
Benjamin Pavard

Inter dhe Milan synojnë transferimin e Benjamin Pavard!

Ditën e sotme erdhi lajmi që Benjamin Pavard dëshiron të largohet nga Bayern Munich në merkaton e verës, pavarësisht se ka ende një vit kontratë me gjemanët.

Sipas asaj që raportohet nga “Gazzetta.it”, mes klubeve që po e ndjekin me vëmendje situatën e tij janë edhe Milani me Interin.

Në të kaluarën, pasi Gioroud ishte transferuar te Milan, Pavard deklaroi se do të dëshironte të luante në një ekip me sulmuesin francez.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat