Tri lajme të mira për Stefano Piolin

Futboll

Tri lajme të mira për Stefano Piolin

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 11:47
Pioli

Urgjenca në mbrojtje te Milani është gati të përfundojë.

Një lajm i mirë mbërriti dje nga Milanello: Pierre Kalulu, Davide Calabria dhe Fikayo Tomori të gjithë punuan në grup dhe janë afër rikthimit në fushë.

Dy mbrojtësit e krahut do të jenë të parët që do të kthehen dhe duhet të thirren për ndeshjen e nesërme ndaj Atalantës.

Sa i përket ish-lojtarit të Chelseat, megjithatë do të duhen edhe disa ditë.

Mbrojtësi anglez duhet të jetë sërish në dispozicion të premten e ardhshme për ndeshjen jashtë fushe në Romë kundër Lazios.

Me këto tre rikthime, Pioli shpreson të pakësojë pjesërisht emergjencën e shumë golave ​​të pësuar.

Kështu bëhet e ditur në edicionin e sotëm të La Gazzetta dello Sport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat