Nata magjike e Champions League

Futboll

Nata magjike e Champions League

Më: 17 prill 2024 Në ora: 20:29
Foto ilustrim

Sfidë e fortë pritet në “Etihad” mes Manchester City dhe Real Madrid. Sfida e parë mes këtyre dy superklubeve ka përfunduar në shifrat e barabarta 3-3.

Edhe të mërkurën mbrëma pritet e njëjta gjë, ku spektakëli pritet të kulmojë në këtë përballje.

Ndeshja tjetër është ajo mes Bayern Munich dhe Arsenal, ku dy skuadrat do të ballafaqohen për biletën e gjysmëfinales së Champions League.

Ashtu si ndeshja mes City dhe Real, edhe kjo përfundoi në barazim, me rezultatin 2-2.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat