Struga Trim Lum me tre pikë të mëdha, përforcon hapin për titull

Futboll

Struga Trim Lum me tre pikë të mëdha, përforcon hapin për titull

Nga: K.G. Më: 4 maj 2024 Në ora: 19:03
Struga Trim Lum

Struga Trim Lum ka shënuar fitore minimale me rezultat 1:0 ndaj Gostivarit, në takimin e javës së 31-të elitës së futbollit në Maqedoni të Veriut. 

Futbollisti Radeski ka vulosur fatin e ndeshjes. 

Ai ka shënuar në minutën e 22-të. 

Shkëndija kryeson me 61 pikë, pasojnë Struga Trim Lum me 61 dhe Shkupi me 58 dhe Gostivari renditet në pozitën e tetë me 40 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat