Feronikeli 74 i Shefki Kuqit mbetet në barazh

Futboll

Feronikeli 74 i Shefki Kuqit mbetet në barazh

Më: 25 maj 2024 Në ora: 16:53
Shefki Kuqi

Feronikeli 74 përkundër fitores në udhëtim me rezultat 3:0 ndaj Fushë Kosovës, nuk i kreu punë që të ikin nga barazhi.  

Feronikeli tani duhet ta sigurojë ekzistencën përmes barazhit, ku e pret fituesin e takimit Dinamo – Prishtina e Re.

Feronikei 74 ka përfunduar në vend të tetë me 44 pikë. 

Fushë Kosova është në vend të 11-të me 20 pikë dhe bie nga elita.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat