Ky është ushtari i FSK-së që vrau vetën në Prishtinë

Lajme

Ky është ushtari i FSK-së që vrau vetën në Prishtinë

Më: 27 dhjetor 2020 Në ora: 17:34
Foto ilustrim

Mediat para një ore kanë raportuar se një  pjesëtarë i FSK-së, është gjetur i vrarë në parkun e Dragodanit në Prishtinë.

Burime  bëjnë të ditur se i ndjeri  Guner Murati është pjesëtarë i FSK-së. Ai dyshohet se vrau vetën pas një zënke në familje.

“Rreth orës 16:00, në parkun e Arbërisë në Prishtinë, një person është vetëvrarë me armë zjarri. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e personit mashkull 47 vjeç”, ka bërë të ditur për media zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinë, Flora Ahmeti.

Ahmeti ka thënë se njësitë e nevojshme policore janë në vendngjarje dhe kanë nisur një hetim për rrethanat që karakterizojnë ngjarjen.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat