Avokati i Popullit: Në mënyrë aktive do ta ndjekim procesin e regjistrimit të popullsisë

Maqedonia

Avokati i Popullit: Në mënyrë aktive do ta ndjekim procesin e regjistrimit të popullsisë

Më: 3 mars 2021 Në ora: 15:06
Foto

Zyra e Avokatit të Popullit informon qytetarët se në mënyrë aktive do të ndjekin procesin e regjistrimit të popullsisë, gjatë gjithë periudhës, prej 1 mars deri 21 prill.

Prej atje ju bëjnë thirrje qytetarëve që mendojnë se ju mohohet e drejta për e tyre, të dorëzojnë ankesë në adresën elektronike: [email protected]

“Avokati i Popullit pas ankesave të dorëzuara do ta zbatojë procedurën e nevojshme dhe do të informojë qytetarët në kohë”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat