Sportistja e njohur shqiptare në Francë, po çmend fansat me stilin e veshjes

Sporti

Sportistja e njohur shqiptare në Francë, po çmend fansat me stilin e veshjes

Nga: Kemajl Goca Më: 24 tetor 2021 Në ora: 14:45
Sportistja e njohur shqiptare në Francë, po çmend fansat me stilin e veshjes

Hendbollistja më e mirë shqiptare, Dijana Ujkiq, rrallë e për mall i kushton rëndësi stilit të veshjes.

Ajo vazhdimisht është e përqendruar me sport, por kur ka pak kohë, e ndryshon edhe stilin e veshjes.

Kësaj radhe është veshur më ndryshe, me një shami në kokë, me një këmishë me të trashë dhe vet foto është treguesi më i mirë. Me stilin e ri po i çmend fansat e saj.

Image

Ajo është pjesë e ekipit të elitës së hendbollit francez, Bourg De Peage, e cila në pesë ndeshje ka po fitore.

Nga ana tjetër është edhe anëtare e Kombëtares së Malit të Zi, ndryshe është me prejardhje nga Tuzi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat