Prezantuesi i njohur amerikan sulmon ashpër Gjokoviqin, e quan... 

Tenis

Prezantuesi i njohur amerikan sulmon ashpër Gjokoviqin, e quan... 

Nga: K. Goca Më: 12 janar 2022 Në ora: 14:28
Prezantuesi i njohur amerikan sulmon ashpër Gjokoviqin, e quan... 

Tenisti Novak Gjokoviq ka qenë në krye të mediave botërore gjatë këtij muaj pasi iu mohua hyrja në Australi për turneun e hapur për shkak se nuk është vaksinuar.

Prezantuesi i njohur i radios, amerikani Howard Stern, godet ashpër Gjokoviqin

Stern gjatë transmetimit të emisionit të tij nuk e ka kursyer aspak.

“Ai idi*t ... si e ka emrin! Fillimisht kam dëgjuar për këtë njeri sepse ai nuk dëshiron të marrë vaksinën dhe po ecte përreth. Ata duhet ta heqin atë nga tenisi. Mirupafshim. Ai nuk kujdeset për askënd”, ka komentuar mes të tjera Stern

“Është si t'ju them se pirja e cigareve është një vendim personal, dhe kjo është e vërtetë.

Megjithatë, mos ma fryj tymin në fytyre, idi*t. Çfarë budallai”, ka komentuar mes të tjera Stern.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat