Mësohet arsyeja pse vajza u lidh...

Tenis

Mësohet arsyeja pse vajza u lidh...

Më: 4 qershor 2022 Në ora: 12:50
Mësohet arsyeja pse vajza u lidh...

Ndeshja e gjysmëfinale në “Roland Garros” mes Kasper Rudd dhe Marin Çiliç u ndërpre nga një vajzë në setin e tretë, e cila vrapoi në fushë dhe u lidh në rrjetë.

Mesazhi sekret i vajzës u zbulua shumë shpejt dhe ky është një tjetër incident, pasi të ngjashme kishin ndodhur edhe më parë në fushat e futbollit.

Vajza në bluzë kishte gjithashtu një adresë në internet që gjurmon ndryshimet klimatike.

“Unë vrapova në fushë sepse nuk mund të rrezikoja më dhe të mos bëja asgjë për ndryshimin e klimës,” tha ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat