Drita edhe me tenis

Tenis

Drita edhe me tenis

Nga: K.G. Më: 21 gusht 2022 Në ora: 18:16
Drita Shaqiri

Kryetarja e klubit të karatesë Kampioni të Prishtinës, Drita Shaqiri, e ka për zemër pothuajse edhe sportin e tenisit.

Ajo është kryetare e klubit të karatesë por kohën e lirë ndonjëherë e kalon në tenis duke sprovuar veten. 

Ajo me reketin e saj ka luajtur me sukses në fushën e tenisit në Gërmi.

Image

Kjo fotografi që ka postuar në profilin e saj, është edhe një dëshmi se Drita ka një dashuri të madhe për sportin në përgjithësi.

Femër shqiptare
Manekene, Modele Miss Kosove
Femër sportiste
Kryetare klubi në karate
E martuar
Nënë e dy fëmijëve
Grua biznesi
14 pozita te ndryshme
E specializuar ne Menaxhment
Doktor ne Biznes
Flet rrjedhshëm gjuhën angleze, gjermane, italiane, spanjolle
Profesoresh Kolegj
Dhe çka tjetër? 
E ardhmja e di!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat