Altea Hajrizi, në formë të mirë

Tenis

Altea Hajrizi, në formë të mirë

Më: 21 gusht 2022 Në ora: 21:02
Altea Hajrizi, në formë të mirë

Tenistja Altea Hajrizi po tregon formë të mirë.

Prindi i saj Vetoni, tha se ajo po vazhdon përgatitjet në akademinë e tenisit në Zvicër.   

“Sot përfundoj turneu ‘Prishtina Open 2022’.

Altea shfrytëzoj rastin të marrë pjesë në 3 kategoritë U14, U16, U18.

Tani Altea po tregon se niveli i lojës është në rritje, ku në kategorinë U14, dhe U16 nuk pati konkurrencë ti bej ballë lojës së

Alteas, kurse në kategorinë U18 u ndal ne gjysmëfinale pas një lojë të fortë.

Altea po vazhdon përgatitjet në Academin e tennist në Zvicër...”, shkruan Veton Hajrizi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat