Driton Kuka lavdëron Norën: Me ujë, zjarr e me xhudon e Kosovës s’ka lojë!

Xhudo

Driton Kuka lavdëron Norën: Me ujë, zjarr e me xhudon e Kosovës s’ka lojë!

Nga: K.G. Më: 26 mars 2021 Në ora: 17:39
Driton Kuka lavdëron Norën: Me ujë, zjarr e me xhudon e Kosovës s’ka lojë!

Driton Kuka, selektor i Kombëtares së Kosovës, ka dhënë një deklaratë interesante, duke thënë se me ujë, zjarr dhe xhudo nuk ka lojë.

Nora Gjakova sot ka fituar medaljen e artë në garën Grand Slam në Tbilisi të Gjeorgjisë.
“1000 Pike Olimpike! Medalja e artë e Norës! Grand Slam - Tbilisi

Me ujë, zjarr e me xhudon e Kosovës s’ka lojë!

Se njohin shtetin tonë ende por atje Nora Gjakova fort e mirë ju tregoj vlerat tona.

Vlerat janë në arena sportive atje ku ndërtohet imazhi i popullit tonë e jo ndryshe!

Kosova mbi të gjitha...”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat