Kuka: U rritën e u kalitën, e u ndërtuan në një vend, në një lagje, në një klub!

Xhudo

Kuka: U rritën e u kalitën, e u ndërtuan në një vend, në një lagje, në një klub!

Nga: K.G. Më: 1 prill 2022 Në ora: 12:29
Majlinda, Dritoni, Nora e Distria

Trajneri më i mirë në botë në xhudo, Driton Kuka, ka publikuat fotografinë me kampionet olimpike, Majlinda Kelmendi, Distria Krasniqi e Nora Gjakova.

Një mesazh shumë domethënës nga Kuka.  

U rritën e u kalitën e u ndërtuan në një vend, në një lagje

“Kombit shqiptar, Kosovës e qytetit të bukur të Pejës…

Tituj Olimpik, Botëror e Evropian!

U rritën e u kalitën e u ndërtuan në një vend, në një lagje, në një klub!

Në një adresë të vetëm”, - ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat