Kuka është edhe zyrtarisht anëtar i Bordit Ekzekutiv të Federatës Evropiane 

Xhudo

Kuka është edhe zyrtarisht anëtar i Bordit Ekzekutiv të Federatës Evropiane 

Më: 17 qershor 2022 Në ora: 18:31
Kuka është edhe zyrtarisht anëtar i Bordit Ekzekutiv të Federatës Evropiane 

Agron Kuka është edhe zyrtarisht anëtar i Bordit Ekzekutiv të Federatës Evropiane të xhudos!

Driton Kuka, trajneri më i mirë në botë, i gëzohet këtij suksesit të vëllaut të tij.

“Detyrë specifike do ketë detyrën e Drejtorit Sportiv!

Xhudo e Kosovës ka vlera që i njeh Evropa!

Ngjarje me rëndësi për sportin e vendit tonë.

Urime Kryetarit të federatës tonë për postin, post ky i ofruar nga tashmë Presidenti i EJU Laszlo Thot marr parasysh vlerësimin që ata bajnë për xhudon e Kosovës!”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat