Kuka: Laura konfirmoj që po rritet drejt majave Botërore 

Xhudo

Kuka: Laura konfirmoj që po rritet drejt majave Botërore 

Nga: K.G. Më: 30 qershor 2022 Në ora: 19:48
Ekipi i xhudos së Kosovës

Trajneri më i mirë në botë, Driton Kuka, mburret me sukseset e garuesve të tij në Lojërat Mesdhetare.

Dy medalje të arta dhe dy të bronzta, janë sukses i madh.  

“Lojërat Mesdhetare Algjeri 

Plus dy copa!

Një e artë një e bronztë…

Laura konfirmoj që po rritet drejt majave Botërore.

Akili ju rikthehet medaljeve i bronztë me shkëlqim ari 

Arber Kullashi pati garën e parë serioze për të rritur,duhet ende punë deri te medaljet!

Kosova po bëhet dita ditës më e madhe nëpër Botë”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat