Hyseni, e nisi mbarë garimin në Festivalin Olimpik Evropian

Xhudo

Hyseni, e nisi mbarë garimin në Festivalin Olimpik Evropian

Më: 27 korrik 2022 Në ora: 12:10
Hyseni

Xhudisti i Kosovës, Muharrem Hyseni, e nisi mbarë garimin në Festivalin Olimpik Evropian për të Rinj Banska Bystrica 2022.

"Ai mundi në raundin e parë grekun, Antonios Bintamov, kategoria -66 kg.

Urojmë që Hyseni të vazhdojë rrugën drejt zonës së medalje", njofotn KOK.

Hyseni bëri luftë të madhe në duel me grekun.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat