Miss-i që vjen nga i ftohti rus “ala” James Bond… - Bota Sot
Miss-i që vjen nga i ftohti rus “ala” James Bond…

Bota e Yjeve

Miss-i që vjen nga i ftohti rus “ala” James Bond…

Më: 14 janar 2019 Në ora: 07:32
Valentina Kolesnikova

Dymbëdhjetë muaj “adrnalinë”, ato të propozuara nga fotografi Enrico Ricciardi në kalendarin e tij të ri 2019, “From Russia with love”, i frymëzuar lirisht nga universi 007 dhe nga filmi i dytë i sagës legjendare me spiunë. Adrenalinë si aventurat e agjentit të famshëm, Bond, por edhe si linjat të partnereve të saj ikonë “Bond Girls…”.

Pikërisht nga ato është frymëzuar dhe fotografi, ku si protagoniste është shfaqur Valentina Kolesnikova, “Miss Russia Earth 2018” në fuqi. Atmosfera dhe rrobat e skenës kujtojnë cilësimet e njohura për të gjithë dashamirët e kinemasë.

Ai, fotografi i divave, ka shtuar prekjen e tij të rafinuar dhe elegante, duke personalizuar çdo fotografi të vetme dhe duke dhënë  “piktura” të padukshme për të parë dhe mbuluar gjatë gjithë vitit 2019.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...